Listopad 2015

fgdfgfdgdfg

13. listopadu 2015 v 19:14 | červený
Téma týdne je Síla slov. Už v tom neumím tolik chodit, ale zaskočilo mě, jak snadno jsem se sem dostal. Jako když si oblékneš starý šaty, ve kterých chodil kdysi dávno někdo jinej . Někdo na koho si občas rád vzpomeneš, ale koho jsi vlastně neměl tolik rád a jsi vlastně rád, že je pryč. Zamrazí tě jak ti ty šaty pořád padnou. I když, zrovna šaty by mi dnes asi nebyly....dost jsem zhubnul.

Poslouchám Dogu a hledám na tom něco hluboký. A ono to tam je. Ale taky jsem si ji dlouho nepustil a nehledal jak někomu písničkou říct jak moc ho mám rád a nechci o něj přijít. Jak nechci přijít o to něco co mám. Neměl jsem nějakou dobu nic než sebe a to samo o sobě není skoro nic. Je to zkouška něco mít. A já prospívám docela diferencovaně, někdy nahoře a někdy dole.

Některý věci bych nepřiznal ani sám sobě. Nezapadají do modelu života, jaký jsem si vymyslel. Jaký bych si přál mít. Je to zdravý se hodně hodně změnit pro to co člověk chce? Má to hranice? .....

Některý myšlenky bych nerad přiznal i sám sobě. Ale sebe člověk neobelže že? Bez ohledu na to jak k sobě někdy nechce být upřímný.


Show must go on....